fbpx

W social mediach roi się od zdjęć z pozytywnym przesłaniem czekających z niecierpliwością na przyjście 2019 roku.

Każdy gotowy, niecierpliwy nadchodzącej zmiany daty w kalendarzu. Dziwne, że wszystko podporządkują jednej cyfrze na końcu daty. Myślą, że jak przez całe kilkanaście, kilkadziesiąt lat nic się nie zmieniło, to nagle po północy niczym Kopciuszek stanie się cud i wszystkie plany, marzenia, postanowienia się spełniają? No niestety tak nie będzie 😅.

Nadal będą za grubi, za chudzi, za mało wykształceni, zbyt zapracowani, bezrobotni, znudzeni, niezadowoleni ze swojego życia, sfrustrowani. Tylko o sekundę, minutę, godzinę, dzień, miesiąc, rok dłużej. I tak będzie się ciągnęło kolejne 365 dni, aż na kilka godzin przed kolejną północą na przełomie roku znów będą przeglądać reklamy, profile na Instagramie, Fejsie i innych portalach, gdzie zbałamuceni wizją lepszego jutra znów nic nie zrobią, tylko będą napawać się tą chęcią, która w czyn nigdy do tej pory się nie przerodziła i nawet takiej wizji nie ma.

Zrób jeden krok, a potem kolejny. Nie ważne czy to początek, koniec czy sam środek kolejnego roku. Wykorzystaj to co masz i zrób ze swoim życiem co tylko chcesz. Byle byś był/a szczęśliwa/y. Nie na Instagramie, Fejsie tylko sam/a ze sobą. Spójrz w lustro i szczerze powiedz sobie, że dałaś/eś radę zrobić jeden krok do przodu aby zadowolić siebie. Nie bądź jak oni.
Wszak życie mamy jedno, jeśli zdrowie dopisuje to stratą byłoby go nie wykorzystać.

Ja wszak, mimo zdrowotnych problemów pod koniec roku, spełniłam największe marzenia, które były celem w 2018!

I życzę abyście również wytrwali i osiągnęli swoje cele i marzenia!

Dzielmy się nimi! Motywujmy się wzajemnie, ale nie poprzestajmy na próżnej motywacji. Działajmy 🙂

Szczęśliwego Nowego Roku!

UWAGA UWAGA!!!

🔔Korzystając z okazji zapraszam Was do udziału w corocznej akcji na rzecz Hani Mielec pt. #Złoty na Kilometr. Gdzie przebiegnięte kilometry zamieniamy na złotówki o tu https://pomagam.pl/zlotynakilometr4, a cała kwota następnie ląduje na subkoncie Hani 🙂. Pieniądze te pomogą w rehabilitacji i leczeniu Hani. Więcej o całej akcji oraz o cudownej Hanulowej możecie dowiedzieć się klikając w niniejszy link Hania Mielec Złoty na Kilometr.